Inwestycja Lwowska

Aktualnie w sprzedaży

Położona na uboczu w tzw. bliskich Markach przy granicy z Ząbkami oraz dzielnicami Warszawy: Białołęką i pośrednio dzielnicą Bródno, jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum handlowego M1, a także Macro Cash and Carry jak i IKEA, Leroy Merlin, Obi, Biedronka, Rossman, Centrum Handlowe Prima i Centrum Handlowego Targówek.
Cenutrm Warszawy oddalone jest zaledwie o 20 min. i jednoczesnie blisko do zalewu zegrzyńskiego.
 
W Markach znajdziesz nowoczesny kompleks sportowy MCER, ze szkołą, basenem, ścianką wspinaczkową, boiskami oraz szeroka oferta zajęć sportowych dla dzieci i dorosłych.
 

Informacje ogólne / Lokalizacja

Marki funkcjonują w ramach systemu komunikacyjnego miasta Warszawy (ZTM). W autobusach ZTM na terenie Marek i Warszawy (140, 240, 340, 738) obowiązuje pierwsza strefa biletowa wraz ze wszystkimi rodzajami biletów oraz ulgami.

Metro – do końca wakacji planowane jest oddanie nowej linii metro na Bródnie!

Marki maja bardzo dogodny dostęp do najbliższej stacji metra czyli METRO TROCKA. Dojeżdżają tam autobusy linii 140, 340, 738. Autobusy miejskie odcinku trasy MARKI PUSTELNIK – METRO TROCKA podjeżdżają na przystanki co 5 minut w godzinach szczytu, co 10 minut poza szczytem i co 15 minut w sobotę i święto.Pozostawiając samochód na parkingu centrum M1 w Markach, można skorzystać z linii autobusowych 112, 126, 140, 190, 718, 805.

Sprawną komunikację z Warszawą zapewnia dostęp do głównych arterii komunikacyjnych takich jak:
  • trasa S8 umożliwiająca bezpośredni dojazd do Katowic, połączenie z S7 łączącą z Krakowem i Autostradą A2 prowadzącą przez Poznań do Berlina.
  • trasa S8 skomunikowana z dużą obwodnicą Warszawy, która umożliwia szybką komunikację z Pragą Północ, Białołęką, Wolą, Ochotą, Ursynowem, Wilanowem, oraz szybki dojazd na Lotnisko Chopina.
  • ulica Żołnierska którą przebudowano wraz z ulicą Marsa dzięki czemu dojazd na Pragę Południe zajmuje około 10-12 minut.

Nasze budowy zawsze cechuje budowa wg metod tradycyjnych, ale z wysokiej jakości materiałów.

Budynki na Lwowskiej wymurowane zostały z pustaka ceramicznego firmy Wienerberger, w oparciu o cement pierwszej klasy firmy Ożarów, (nie stosujemy cementów przesypowych, hutniczych czy drugiej klasy). Izolację przeciwwilgociową docieplono styropianem XPS, a nie wodostyrem. Zastosowano tynki firmy Knauf. Do elewacji stosujemy materiały firmy Atlas lub Ceresit.

W budynkach wykonano instalacje elektryczną, alarmową, teletechniczną – internetową z dużą ilością punktów. Ponadto na poddaszu i parterze przygotowano instalacje pod klimatyzacje.

W budynku przygotowano także instalację hydrauliczną pod ogrzewanie podłogowe i jednocześnie pozostawiono klientowi możliwość zamontowania grzejników jeśli zaszłaby tego typu potrzeba. Istnieje możliwość montażu instalacji fotowoltaicznej – rozprowadzona instalacja pod montaż paneli i falownika wraz z doprowadzeniem do skrzynki rozdzielczej.

Wszystkie media miejskie, woda, kanalizacja, prąd, gaz.

Do budynków będą doprowadzono przyłącza internetowe.

Segmenty Białołęka

Przykładowe możliwości aranżacji wnętrz


 

Parter

Parter

Na parterze istnieje możliwość zainstalowania kominka oraz klimatyzacji.

Piętro

Pietro

Pomiędzy pokojami istnieje możliwość usunięcia ścianki działowej, dzięki czemu zamiast 2 pomieszczeń można zaaranżować sobie na piętrze duży pokój czy sypialnię z bezpośrednim dostępem do łazienki, lub przebudować tak poziom, aby mieć pokój kąpielowy wraz z sypialnią.

Poddasze - 1

Poddasze-2

Jest to wizualizacja przykładowa. Przestrzeń może pozostać w pełni otwarta i służyć jako sala klubowa ze stołem do bilarda, pingponga lub pokój gier. My pozostawiamy otwartą przestrzeń dla Państwa inwencji twórczej Na poddaszu istnieje możliwość instalacji klimatyzacji.

Poddasze - 2

Poddasze