Inwestycja Kościuszki

Ukończona / Sprzedana

Segmenty Marki

 

 

Elewacja budynków wykonana z najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem styropianu z dodatkiem grafitu o niskim współczynniku lambda, tynki silikonowe.

 

 

Segmenty Targówek

Segmenty Białołęka

Przykładowe możliwości aranżacji wnętrz


 

Parter

parter

Co zostało zaprezentowane na wizualizacji istnieje możliwość zainstalowania kominka.

Piętro

pietro

Pomiędzy pokojami istnieje możliwość usunięcia ścianek działowych, dzięki czemu zamiast 4 pomieszczeń można zaaranżować sobie na piętrze 2 lub 3 pomieszczenia o wielkości dostosowanej do Państwa potrzeb.

Poddasze - 1

poddasze-1

Jest to wizualizacja przykładowa. Przestrzeń może pozostać w pełni otwarta i służyć jako sala klubowa ze stołem do bilarda, pingponga lub pokój gier. My pozostawiamy otwartą przestrzeń dla Państwa inwencji twórczej

Poddasze - 2

poddasze-2

Jest to kolejna przykładowa wizualizacji dla aranżacji poddasza. Na poddaszu wszystkie media oraz instalacje są wyprowadzone w sposób umożliwiający stworzenie do 4 niezależnych pomieszczeń oraz łazienki/wc. My pozostawiamy otwartą przestrzeń dla Państwa inwencji twórczej

Rozkład pomieszczeń


 

Parter

KOSCIUSZKI_Rzuty2d_Parter

Piętro

Kosciuszki_Rzuty2d_Pietro

Poddasze

KOSCIUSZKI_Rzuty2d_Poddasze

Przekrój pionowy

Kosciuszki__PRZEKROJ

Przekrój między prezentuje między innymi skosy na poddaszu. Prezentowana postać na obrazku ma 1,90 cm wzrostu.

Informacje techniczne


 

Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1W/00068037/4

Budynki w zabudowie szeregowej (segmenty) posadowione są na działkach o numerach 61/5 i 73/2 (obręb 03-17)

Budynki skrajne Budynki środkowe
Powierzchnia zabudowy: 87,78 m2 85,19 m2
Powierzchnia całkowita: 261,05 m2 254,32 m2
Powierzchnia użytkowa: 187,61 m2 187,61 m2
w tym powierzchnia użytkowa garażu: 16,20 m2 16,20 m2
Kubatura brutto: 771,00 m3 750,50 m3
Wysokość budynku (wg WT): 10,74 m 10,74 m
Kąt nachylenia dachu: 25° (47%) 25° (47%)

Aktualny stan księgi wieczystej o numerze KW WA1W/00068037/4 można sprawdzić pod adresem https://przegladarka-ekw.ms.gov.pl

Budynek posiada 3 kondygnacje: parter, piętro i poddasze użytkowe. Posadowiony został na ławach fundamentowych , żelbetonowych beton B-20 , obciążenie na ławy jest przekazywane przez bloczki fundamentowe ( z wibroprasy ) B-20 na zaprawie cementowej z cementowni Ożarów.

Na ścianach fundamentowych położona jest pozioma izolacja przeciwwilgociowa, folia fundamentowa, oraz izolacja pionowa z styropianu wodoodpornego.

Ściany konstrukcyjne oraz ściany zewnętrzne zostały wykonane z pustaka ceramicznego klasa 150 z firmy Wienerberger ( nie mylić z pustakami bialymi, Itongami itp), oraz cegły pełnej klasa 150. Cegły zostały wymurowane zaprawą REYMIX cementownia Ożarów. Systemy kominowe Plewa.

Dach dwuspadowy, konstrukcja krokwiowo-płatwiowa.. Dach z blachodachówki.

Stolarka okienna firmy Bajcar. Okna 3 szybowe na profilu TROCAL, okucia ROTO NT, S

Bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń tzw. slick firmy Verdor. Drzwi wejściowe firmy Delta.

W budynkach wykonana zostanie instalacja hydrauliczna, elektryczna, alarmowa, TV i internetowa. Media miejskie: woda, ścieki, gaz.

Film z lotu ptaka - przedstawiajacy działkę oraz okolicę inwestycji


Informacje ogólne / Lokalizacja


 

Inwestycja Kościuszki to kolejna inwestycja, którą tworzą 4 budynki w zabudowie szeregowej (segmenty). Inwestycja zlokalizowana jest w Ząbkach pomiędzy ul. Kościuszki i Puławskego..

Inwestycja Kościuszki położona jest w niedalekiej odległości od ul. Szwoleżerów i ścisłego centrum Ząbek. W niedalekiej odległości znajdują się główne arterie komunikacyjne:

  • trasa Toruńska łącząca się z trasą S8 i Autostradą A2
  • trasa S8 wraz z budowaną obecnie dużą obwodnicą Warszawy, która ma umożliwić szybką komunikacją np. na Ursynów czy Lotnisko Chopina.
  • ulica Żołnierska którą przebudowano wraz ul. Marsa dzięki czemu dojazd na Pragę Południe zajmuje około 10 minut
  • planowana jest budowa wiaduktu nad torami kolejowymi na ul. Chełmżyńskiej co jeszcze ułatwi komunikację
  • obecnie kończona jest przebudowa ul. Łodygowej co ułatwi komunikację w kierunku stacji Metra

W pobliskiej odległości segmentów na ulicy Szwoleżerów swoją trasę ma linia Z1, którą można dojechać do centrum handlowego M1 i dalej skorzystać z linii 112, 126, 140, 190, 718, 805 lub dojechać do dworca kolejowego i korzystać z połączenia kolejowego w kierunku Warszawa Wileńska (metro) lub w kierunku Wołomina oraz Tłuszcza. Na ulicy Szwoleżerów (dosłownie kilka kroków) kursuje także komunikacja MZA linii 199, można także skorzystać z połączenia linii 145 lub 345 i nocnej N66 oraz prywatnej linia M kursujących wzdluź ulic Piłsudskiego lub Skorupki.

W okolicy inwestycji znajdziemy sieci handlowe Kaufland, Biedronka, Lidl, Api a w odległości kilku minut samochodem lub komunikacją publiczną można dojechać do centrum handlowego M1, Ikea Makro Cash and Carry, Leroy Merlin, Auchan, Centrum Handlowego Targówek, co pozwala na szybkie dokonanie zakupów bez tracenia czasu na dojazdy.

Inwestycja Kościuszki to także propozycja dla rodzin, które np z powodu aktywności zawodowej oraz ze względu na chęć korzystania z atrakcji oferowanych przez pobliską stołeczną metropolię muszą codziennie przemieszczać się do Warszawy. W bliskiej odległości osiedla oferowanego na stronie SegmentyZabki.pl znajduje się Trasa AK (popularnie zwana Toruńską) oraz jedna z głównych arterii komunikacyjnych Warszawskiej Pragi tj. ulica Radzymińska, a także nowo wybudowana obwodnica Marek. W ciągu kilku minut znajdujemy się w granicach administracyjnych Warszawy, a kolejny kwadrans pozwala dojechać do centrum Warszawy.

Największą zaletą inwestycji Kościuszki jest jej lokalizacja w spokojnej części Ząbek przy mało ruchliwej Kościuszki do której prowadzi jeszcze droga wewnętrzna na teren mini osiedla.

Inwestycja Kośćiuszki w Ząbkach to także świetna lokalizacja dla osób ceniących weekendowe wypady nad Zegrze.

Bliska odległość szkół i przedszkoli czyni to miejsce także atrakcyjnym domem dla młodych rodzin posiadających lub planujących posiadanie dzieci. Sczegółowe informacje odnośnie szkól i infrastruktury znajdą Państwo w zakładce PRZYDATNE INFORMACJE