Inwestycja Kochanowskiego

Ukończona / Sprzedana

 

 

Elewacja budynków wykonana z najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem styropianu z dodatkiem grafitu o niskim współczynniku lambda, tynki silikonowe.

 

 

Przykładowe mozliwości aranżacji wnętrz


 

Parter

Parter_wiz_testowa

Co zostało zaprezentowane na wizualizacji istnieje możliwość zainstalowania kominka.

Piętro

Pietro_1_wiz_testowa

Ścianki działowe pomiędzy pokojami można usunąć, dzięki czemu zamiast 4 pomieszczeń na piętrze możecie Państwo na tym poziomie zaaranżować sobie 2 lub 3 pomieszczenia o wielkości dostosowanej do Waszych potrzeb.

Poddasze

Rzut_3d_poddasze_1

Jest to wizualizacja przykładowa. My pozostawiamy otwartą przestrzeń dla Państwa inwencji twórczej.

Poddasze

R-poddasze-2-wiz-testowa_2

Jest to wizualizacja przykładowa. Przestrzeń może pozostać w pełni otwarta i służyć jako sala klubowa ze stołem do bilarda, pingponga lub pokój gier.

Rozkład pomieszczeń


 

Parter

Model

Piętro

Model

Poddasze

Model

Przekrój pionowy

Model

Dla Państwa komfortu wykonaliśmy odeskowanie dachu. Mimo, że były to dla nas dodatkowe koszty i nakład pracy na które rzadko decyduje się developer my stawiamy na jakość i zadowolenie Naszych Klientów. Dzięki temu zabiegowi dach będzie bardziej stabilny i cichy. Aby Państwa dach oddychał zamiast tradycyjnej papy, użyliśmy folii paroprzepuszczalnej, nad którą ułożyliśmy dopiero pokrycie końcowe dachu z blachodachówki.

Informacje techniczne


 

Dla nieruchomości Sąd Rejonowy w Wołominie Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1W/00122107/3

Budynki w zabudowie szeregowej (segmenty) posadowione są na działce o numerze 35/35 (obręb 01-03)

Budynki skrajne Budynki środkowe
Powierzchnia zabudowy: 85,49 m2 83,52 m2
Powierzchnia całkowita: 261,05 m2 254,32 m2
Powierzchnia użytkowa: 187,61 m2 187,61 m2
w tym powierzchnia użytkowa garażu: 16,20 m2 16,20 m2
Kubatura brutto: 771,00 m3 750,50 m3
Wysokość budynku (wg WT): 9,26 m 9,26 m
Kąt nachylenia dachu: 25° (47%) 25° (47%)

Aktualny stan księgi wieczystej o numerze KW WA1W/00122107/3 można sprawdzić pod adresem https://ekw.ms.gov.pl/eukw/pdcbdkw.html

Budynek posiada 3 kondygnacje: parter, piętro i poddasze użytkowe. Posadowiony został na ławach fundamentowych , żelbetonowych beton B-20 , obciążenie na ławy jest przekazywane przez bloczki fundamentowe ( z wibroprasy ) B-20 na zaprawie cementowej REYMIX cementowni Ożarów.

Na ścianach fundamentowych położona jest pozioma izolacja przeciwwilgociowa ( dwie warstwy ) folia fundamentowa, oraz izolacja pionowa z WODOSTYRU EPS 150 firmy Izolbet .

Ściany konstrukcyjne oraz ściany zewnętrzne zostały wykonane z pustaka ceramicznego klasa 150 z cegielni LEWKOWO ( nie mylić z pustakami bialymi, Itongami itp), oraz cegły pełnej klasa 150. Cegły zostały wymurowane zaprawą REYMIX cementownia Ożarów.

Dach, konstrukcja krokwiowo-płatowa, impregnowana ciśnieniowo. Dach odeskowany, zaś pokrycie z blacho-dachówki

Stolarka okienna firmy Bajcar. Okna 3 szybowe na profilu TROCAL, okucia ROTO NT, Szkło: -4T-12-4-12-4T U=0.7 (W/m2K)

Drzwi wejściowe stalowe Delta Special 56S, Bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń tzw. slick.

W budynkach wykonano instalację hydrauliczną, elektryczną, alarmową, TV i internetową. Media miejskie: woda, ścieki, gaz. Ogrzewanie, CO: piec dwufunkcyjny (kondensacyjny).

Informacje ogólne / Lokalizacja


 

Segmenty Ząbki to kolejna inwestycja, która tworzą 4 budynki w zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana jest w Ząbkach na rogu ulic Kochanowskiego i Szpitalnej.

Segmenty są położone niedalekiej odległości od centrum handlowego M1, Ikea Makro Cash and Carry, Leroy Merlin, Auchan, Centrum Handlowe Targówek co pozwala na szybkie dokonanie zakupów bez tracenia czasu na dojazdy.

Segmenty w Ząbkach to propozycja dla rodzin, które np powodu aktywności zawodowej oraz ze względu na chęć korzystania z atrakcji oferowanych przez pobliską stołeczną metropolię muszą codziennie przemieszczać się do Warszawy. W bliskiej odległości osiedla SegmentyZabki.pl znajduje się Trasa AK (popularnie zwana Toruńską) oraz jedna z głównych arterii komunikacyjnych Warszawskiej Pragi tj. ulica Radzymińska. W ciągu kilku minut znajdujemy się w granicach administracyjnych Warszawy, a kolejny kwadrans pozwala dojechać do centrum Warszawy.

W niedalekiej przyszłości otwarcie nowego odcinka trasy S8 ułatwi komunikację z południowymi dzielnicami lewobrzeżnej Warszawy.

Obecnie ułatwieniem komunikacyjnym jest także nowo powstała II linia metra, która docelowa ma dochodzić na Targówek i Bródno. Segmenty w Ząbkach to także świetna lokalizacja dla osób ceniących weekendowe wypady nad Zegrze.

W pobliskiej odległości segmentów na ulicy Kochanowskiego swoją trasę ma linia Z1, którą można dojechać do centrum handlowego M1 i dalej skorzystać z linii 112, 126, 140, 190, 718, 805 lub dojechać do dworca kolejowego i skorzytać z połączenia kolejowego w kierunku Warszawa Wileńska (metro) lub w kierunka Wołomina oraz Tłuszcza. Można także skorzystać z połaczenia linii 145 lub prywatnej linia M kursujacych wzdluz ulic Pilsudskiego lub Skorupki.

Bliska odległość szkół i przedszkoli czyni to miejsce także atrakcyjnym domem dla młodych rodzin posiadających lub planujących posiadanie dzieci. Sczegółowe informacje odnośnie szkól i infrastruktury znajdą Państwo w zakładce PRZYDATNE INFORMACJE